Zpět

SAICARA - kvalitní německá péče o vaše nohy

Přidáno: 18. 11. 2017 09:22:35 Počet shlédnutí: 761

18 Listopad 2017

Správnou péči si nezaslouží jen vaše boty, ale především také vaše nohy. Proto jsme rozšířili sortiment také o výrobky péče o nohy - kvalitní německou značku Saicara.

SAICARA - kvalitní německá péče o vaše nohy

Saicara značka z Německa, založená v roce 2005, která se inspiruje léčebnými technikami Dálného východu. Ze začátku se značka zaměřovala na komplexní kosmetickou péči  a vždy se snažila do všech svých výrobků otisknout jak lékařské požadavky, tak také kosmetické. 

V dnešní době se však společnost specializuje hlavně na profesionální péči o nohy. Při vytváření nových produktů si josu všichni dobře vědomi toho, že málokterá část lidského těla je je vystavena tolika tlakům a stresům jako noha. Důvody jsou  dlouhodobá chůze, běh a nebo stání. Dále pak často nevhodné materiály, použité zejména v obuvi vyráběné v Asii, které neumožňují dobrý oběh vzduchu. A také pak nemoci jako Diabetes mellitus. 

Všechny produkty tak obsahují správné poměry účinných látek, řeší konkrétní problémy a přitom dbají také na estetickou stránku a péči o vaše zdraví zároveň. Neobsahují umělá barviva ani parabeny. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info