Zpět

Správná pracovní obuv je základem Vaší bezpečnosti při práci

Přidáno: 15. 8. 2016 11:13:41 Počet shlédnutí: 924

15 Srpen 2016

Značky

V dřívějších dobách se zaměstnavatelé o bezpečnost svých zaměstnaců příliš nezajímali. Zajímal je pouze vlastní zisk a zraněného zaměstnance nebyl problém nahradit jiným. V dnešní době jsou naštěstí zaměstnavatelé mnohem zopovědnější, ale máme tu také zákony, které zaměstance a jejich bezpečnost při práci chrání.

Správná pracovní obuv je základem Vaší bezpečnosti při práci

Povinností všech zaměstnavatelů je tedy chránit bezpečnost svých zaměstnanců a zajistit jim vhodné pracovní a ochranné pracovní pomůcky. Pro spoustu profesí je základní ochrannou pomůckou správná pracovní a bezpečnostní obuv. A právě kvalitní pracovní obuv je jedním ze základních výrobních programů naší společnosti.
Při výrobě pracovní obuvi Flexiko vždy dbáme na to, aby splňovala veškeré legislativní požadavky na certifikaci (veškerá nasše pracovní obuv je atestována), ale zároveň se snažíme aby mohly být použity ty nejkvalitnější materiály a také na to, aby obuv zároveň dobře vypadala. Pro výrobu tedy pouzíváme kvalitní materiály s dlouhou životností, které zároveň odpovýdají požadavkům evropských norem. Díky použití těchto materiálů a moderních obuvnických techologií tak přinášíme na trh pracovní obuv s výbornou odolností proti uklouznutí, s odolností proti pohonným látkám, proti propíchnutí, nebo například speciální sklářskou obuv s vysokou odolností proti kontaktnímu teplu. Většinu modelů vyrábíme také v nadměrných velikostech.
Díky naší péči o kvalitu a design je tedy celkem běžné, že některé naše modely pracovní obuvi používají naši zákazníci jako pracovní obuv, ale také na běžné nošení.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info