Zpět

Staňte se Franšízantem CZ Boty

Přidáno: 12. 2. 2018 13:38:40 Počet shlédnutí: 770

12 Únor 2018

Jelikož eshop CZ Boty roste meziročně o stovky procent a o první kamennou prodejnu je velký zájem ihned od jejího otevření, rozhodl sem se vytvořit Franšízový koncept CZ Boty a dát možnost prodávat kvalitní české boty ve vašem měste s kvalitní internetovou podporou také vám.

Staňte se Franšízantem CZ Boty

Proč to dělám: 

Boty potřebuje každý už téměř od narození. I když je v ČR ještě pořád spousta lidí, kterým je jedno co nosí na svých nohách, tak se zvyšuje počet těch, kterým na kvalitní obuvi záleží a také počet patriotů, kteří podporují kvalitní české produkty. Proto jsem založil CZ Boty - abych podpořil výrobce kvalitních českých výrobků a zákazníkům dal jistotu, že kupují český výrobek a nemusí tak přemýšlet, jestli nekupují nějaký asijský. 

Jak to chci udělat: 

Počet objednávek na eshopu v roce 2017 vzrostl oproti roku 2016 o neuvěřitelných 344%. 2.února 2018 jsem otevřel první kamennou pobočku ve Znojmě a hned od začátku je o ni poměrně velký zájem. 

Proto jsem se rozhodl vytvořit frašízový koncept, kdy je mým cílem aby v každém okresním městě byla jedna prodejna CZ Boty. Tyto prodejny budou skvěle kombinovat výhody e-shopu s výhodami kamenné prodejny, protože je ještě poměrně málo lidí ochotno nakupovat svoje boty přes e-shop. Velká část z nich už je ale ochotná si boty na e-shopu vybrat. 

Základem konceptu je tedy možnost vybírat z celého sortimentu CZ Boty na internetu a pak si boty přijít vyzkoušet a vyzvednout v nejbližší prodejně. 

Co Vám franšíza CZ Boty nabídne:

  • široký sortiment české obuvi pro děti i dospělé
  • velký výběr nadměrné obuvi
  • kvalitní české ponožky
  • kvalitní doplňkový sortiment péče o obuv a o nohy
  • bezkonkurenční dodavatelské ceny díky kumulaci obratů od všech franšíz u dodavatelů
  • kvalitní marketingovou podporu
  • společná školení u obuvnických firem i mimo ně
  • nízké vstupní náklady - prodejna je de facto "Showroom" a celý sortiment je na internetu. 

Máte zájem mít vlastní prodejnu CZ Boty ve vašem městě? Pošlete mi na info@czboty.cz motivační dopis a do předmětu uveďte "Franšíza"

Roman Kopřiva

jednatel FWE FLARE s.r.o.

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info