Dětské sandálky Bare 5161201

Dětské sandálky Bare 5161201

Dárek zdarma

Dárek: Dětské ponožky

Dětské ponožky

Hodnocení produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnocení:

Sleva na skladové kusy Ponožky ZDARMA

Nové, moderní a flexibilní lehké, letní boty se zapínáním na suchý zip.

1297 Kč s DPH

1297 Kč s DPH Sleva 0 Kč

Skladové číslo: 5161201-1-23

Dostupnost: Do 2-3 dnů
Doručíme dne: 17. 12. 2019

Výrobce: Fare

Tyto nové modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části. Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodila, kde poskytují mnohem větší prostor. Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou.

Svršková část obuvi je zhotovena z přírodní hovězí usně. Podšívkový materiál je syntetický, vzhledem i vlastnostmi připomínající useň. Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně.

Tyto modely FARE BARE jsou vybaveny dvěma vkládacími stélkami - klasická je vhodná pro barefot začátečníky. Pokud vaše dítě je na barefoot obuv již zvyklé, můžete rovnou používat tenkou stélku.

Při správné péči vám tyto boty vydrží déle, než z nich vaše dítě vyroste. Na bežné čistění doporučujeme používat houbičku a pěnu Combi clean . Jako výživu používejte nejlépe Effect Leather sprej. A boty nezapomínejte také několikrát za rok naimpregnovat impregnací Nano protect.

tabulka velikostí

* hmotnost je uváděná jako hmotnost celého páru

Nemohlo by se vám hodit ještě tohle?

email-marketing-160x600-9-1434720028.jpg

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info