Dívčí textilní střevíčky Bare RMR

Dívčí textilní střevíčky Bare RMR

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

VÝPRODEJ

Nové, moderní a flexibilní lehké střevíčkové boty na se zapínáním na suchý zip velcro.

424 Kč s DPH

678 Kč s DPH Sleva 254 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Fare

Tyto nové modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části. Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodila, kde poskytují mnohem větší prostor. Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou.

Svršková část obuvi je zhotovena z textilního materiálu s usní na špičce. Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně.

Tyto modely FARE BARE jsou vybaveny dvěma vkládacími stélkami - viz. foto. Horní stélka je funkčně i vzhledově obdobou klasického provedení. Druhá, spodní stélka má za úkol umožnit uživateli doregulovat si potřebný prostor uvnitř obuvi. Velmi snadno se v případě potřeby odstraní a nebo naopak, doplní a další vrstvu. Výrobce bude také nabízet možnost si tuto regulační stélku samostatně dokoupit. Výhodou tohoto inovativního řešení je to, že jakmile dítěti noha poporoste, tak odstraněním jedné vrstvy stélek je možné prostor zvětšit a prodloužit tak dobu užívání této obuvi.

tabulka velikostí

* hmotnost je uváděna vždy celého páru

email-marketing-160x600-9-1434720028.jpg

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info