Dětské sandálky Bare 5061201

Dětské sandálky Bare 5061201

Dárek zdarma

Dárek: Dětské ponožky

Dětské ponožky

Hodnocení produktu: 5/5 (6x)

Vaše hodnocení:

Ponožky ZDARMA

Nové, moderní a flexibilní lehké sandálkové barefoot boty na se zapínáním na suchý zip velcro.

Varianty produktů

  • 908 Kč s DPH

    1029 Kč s DPH Sleva 121 Kč

908 Kč s DPH

1029 Kč s DPH Sleva 121 Kč

Výrobce: Fare

Tyto nové modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části. Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodila, kde poskytují mnohem větší prostor. Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou.
Svršková část obuvi je zhotovena z přírodní hovězí usně. Podšívkový materiál je syntetický, vzhledem i vlastnostmi připomínající useň. Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně.
Tyto modely FARE BARE jsou vybaveny dvěma vkládacími stélkami - klasická je vhodná pro barefot začátečníky. Pokud vaše dítě je na barefoot obuv již zvyklé, můžete rovnou používat tenkou stélku.
Při správné péči vám tyto boty vydrží déle, než z nich vaše dítě vyroste. Na bežné čistění doporučujeme používat houbičku a pěnu Combi clean . Jako výživu používejte nejlépe Effect Leather sprej. A boty nezapomínejte také několikrát za rok naimpregnovat impregnací Nano protect.

barefoot

Nemohlo by se vám hodit ještě tohle?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info