O nás

Jak vznikl eshop CZ boty

Jak vznikl eshop CZ boty

Jmenuju se Roman Kopřiva a jsem zakladatelem e-shopu CZ Boty. 

Online podnikání se věnuju už od roku 2009, kdy jsem založil slevový portál Slevy pro Moravu (později jsem ho prodal). 

V roce 2010 jsem založil svůj první e-shop - AApyroshop (stále jsem 50% vlastníkem). 

Protože mě velmi baví online marketing, stal jsem se v roce 2015 externím poradcem asi nejlepšího českého online vzdělávacího programu pro online marketing - Email Academy - kde jsem se potkal s výrobci velmi kvalitní české obuvi Flexiko. A tehdy jsem dostal nápad založit e-shop, specializovaný výhradně na českou obuv a další související výrobky. A tak jsem již v lednu 2016 spustil ve spolupráci s Flexikem e-shop CZ Boty.

Později jsem přidal také českou značku Fare, která vyrábí skvělé dětské botičky, včetně barefootových a české ponožky Pondy

A jen proto, že kompletní sortiment údržby v Česku už nikdo nevyrábí, rozhodl jsme se pro německou firmu Shoeboy's. 

Na jaře roku 2020 jsem se však kvůli svému zdraví rozhodl e-shop prodat a tak jsem rád, že se dostal do rukou Lukášovi Bartkovi a Lucii Fráňové, kteří jsou nejen životními i pracovními partnery, ale také skvělými lidmi, o kterých si jsem jistej, že budou v rozšiřování e-shopu pokračovat nejen hlavou, ale také srdcem, tak jak jsem to dělal já. 

Přeji vám, ať si zde vyberete ty správné boty a produkt na jejich údržbu a věřím, že tradice českého obuvnictví zůstane ještě dlouho živá, a že ji nepřeválcuje masivní neekologická výroba z Číny. 

 

Roman Kopřiva            Roman Kopřiva

Dětská obuv

330 položek

V této kategorii najdete přehledně tříděné a pečlivě vybírané kvalitní boty pro vaše děti. Veškerá obuv je od českých výrobců. 

Velikost boty:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

  • Saltic

rc auta

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info