O nás

zimni boty

Jak vznikl eshop CZ boty

Jak vznikl eshop CZ boty

Jmenuju se Roman Kopřiva a jsem zakladatelem e-shopu CZ Boty. 

Online podnikání se věnuju už od roku 2009, kdy jsem založil slevový portál Slevy pro Moravu (později jsem ho prodal). 

V roce 2010 jsem založil svůj první e-shop - AApyroshop (stále jsem 50% vlastníkem). 

Protože mě velmi baví online marketing, stal jsem se v roce 2015 externím poradcem asi nejlepšího českého online vzdělávacího programu pro online marketing - Email Academy - kde jsem se potkal s výrobci velmi kvalitní české obuvi Flexiko. A tehdy jsem dostal nápad založit e-shop, specializovaný výhradně na českou obuv a další související výrobky. A tak jsem již v lednu 2016 spustil ve spolupráci s Flexikem e-shop CZ Boty.

Téměř dva roky jsme společně prodávali pouze jejich boty, ale protože ve Flexiku mají díky jejich kvalitním botám tolik práce, že si momentálně nemůžou dovolit rozšiřovat sortiment a nadruhé straně vy - naši zákazníci si toto rozšíření žádáte, dohodli jsme se, že od Listopadu 2017 převezmu e-shop kompletně pod vlastní správu a naplním tak vaše požadavky a sortiment rozšířím. 

A tak jsem sortiment rozšířil hlavně o dětskou obuv Fare a o příslušenství na údržbu obuvi. A prtože kompletní sortiment údržby v Česku už nikdo nevyrábí, rozhodli jsme se pro německou firmu Shoeboy's. 

Do budoucna plánuju rozšířit náš sortiment také o další české výrobce. 

Přeji vám, ať si zde vyberete ty správné boty a produkt na jejich údržbu a věřím, že tradice českého obuvnictví zůstane ještě dlouho živá, a že ji nepřeválcuje masivní neekologická výroba z Číny. 

 

Roman Kopřiva            Roman Kopřiva

email-marketing-160x600-9-1434720028.jpg

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info